Graciano

Aktuální nabídka starožitností

Investice do starožitností není pouze způsobem uložení kapitálu. Je to také prostředek, jak uchovat nebo dokonce zvýšit hodnotu těchto cenných předmětů. Z naší aktuální nabídky starožitností si snadno vyberete a zakoupíte. Od už hledáte starožitný nábytek, jako je retro psací stůl, porcelán nebo jiné doplňky, kupříkladu staré hodiny s kyvadlem. Vše můžete důkladně prozkoumat. Na rozdíl od aukce vám přímý nákup dává dostatek času na zvážení.

Aktuální nabídka

9 důvodů, proč si koupit starožitnost

 1. Hodnota, která časem narůstá.Čím starší, tím lepší. Podobně jako víno. Historické a vzácné předměty se pro budoucí generace stávají cennými klenoty.
 2. Diverzifikace portfolia.Starožitné předměty mohou být efektivním způsobem diverzifikace vašeho investičního portfolia. Pomáhají snížit riziko spojené s tradičními investicemi, jako jsou akcie a dluhopisy.
 3. Stabilita a odolnost vůči kolísání trhu.Trh se starožitnostmi je známý svou stabilitou a odolností vůči ekonomickým výkyvům. Mnoho sběratelů a investorů k nim obrací svou pozornost právě v době finanční nejistoty.
 4. Historický význam.Ve spojení s historickými událostmi, uměleckými obdobími a kulturními epochami nabývají na ceně.
 5. Sběratelská hodnota. Některé starožitnosti mohou mít významnou sběratelskou hodnotu. Unikátní a vzácné předměty sběratelé cíleně hledají. To může jejich hodnotu ještě zvýšit.
 6. Estetická krása a dekorativní funkce. Často mezi nimi najdete krásné dekorační kousky. Například starožitný nábytek nebo doplňky obohatí vaši domácnost nebo pracovní prostory. Představují způsob, kterým můžete vyjádřit svůj osobní vkus a styl.
 7. Rodinné dědictví.Předat historický kousek z generace na generaci vytváří rodinný klenot, který se svým stářím na ceně narůstá.
 8. Zábava a učení.Zkoumání a učení se o starožitnostech a umění je zábavné a vzrušující. Znalost v této oblasti vám dává navrch.
 9. Aktuální nabídka
aukce-minci

„Všechno na světě je budoucí starožitnost.“ — Bernard Buffet „Starožitnosti jsou dnes to jediné, co má budoucnost.“ — Harold Wilson

aukce

Proč numismatiku koupit právě u nás?

 • Protože milujeme to, co děláme.
 • Naší lásce ke starožitnostem se věnujme přes 30 let.
 • Díky bohatým zkušenostem víme, jak konkrétní věc ocenit s důrazem na její historickou a uměleckou hodnotu.
 • Pro prodávající v aukci se snažíme získat tu nejvyšší cenu, pro kupující pak výhodnou a unikátní investici. Win-win řešení pro obě strany.
 • Máme kamenné pobočky v Brně a v Praze. Přijďte se podívat osobně. Rádi vám poradíme. Vaše investice může být moudrá a hodnotná.
Aktuální nabídka

Kontaktní údaje

Můžete navštívit naše prodejny v Brně a Praze nebo nás kontaktovat přes e-mail nebo telefonicky. Moc rádi vám s čímkoli pomůžeme.

Brno

Praha

ikona poloha

Veselá 39 (roh s ulicí Českou naproti hotelu Avion), Brno 602 00.

ikona čas
 • Pondělí – Čtvrtek: 10:00 - 12:00 – 13:00 – 18:30
 • Pátek: 10:00 - 12:00 – 13:00 – 17:00 (dle domluvy i déle)
 • Sobota – Neděle: Zavřeno

Reference


Graciano

Stáhněte si náš ebook, který vám prozradí, jak na aukce

CookiesGDPR

Copyright 2023

All Rights Reserved