Graciano

Aktuální nabídka art deco diamantových šperků

Investice do starožitných a art deco diamantových šperků je nejen prostředek uložení peněz. Ale také způsob, jak uchovat nebo dokonce rozmnožit jejich hodnotu. Z naší aktuální nabídky diamantových šperků si jednoduše vyberete a koupíte. Vše si pečlivě prostudujete. Naproti aukci vám přímá koupě nabídne potřebný čas ke zvážení.

Aktuální nabídka

10 důvodů ke koupi diamantových šperků

 1. Trvalá hodnota. Diamanty jsou jedním z nejtrvanlivějších a nejhodnotnějších drahých kamenů na světě. Jejich hodnota má tendenci růst, čímž patří k oblíbenému investičnímu předmětu.
 2. Univerzální akceptovatelnost. Tyto vzácné nerosty se cení a respektují po celém světě. Snadno je směníte za hotovost a patří k uznávaným mezinárodním platidlům.
 3. Krása a elegance. Diamanty jsou známé pro svou brilantní krásu a jas. Diamantové šperky dodávají eleganci a šarm jakékoliv příležitosti nebo outfitu.
 4. Vhodnost k darování. Patří k oblíbeným dárkům pro speciální události, jako jsou svatby, výročí a narozeniny. Jsou symbolem lásky, oddanosti a významných životních okamžiků.
 5. Diverzifikace portfolia. Slouží jako konzervativní forma investice, která pomáhá rozložit riziko vašeho investičního portfolia.
 6. Sběratelská hodnota. Vzácné a unikátní diamanty mohou mít sběratelskou hodnotu a stát se tak pro budoucí generace cennými klenoty.
 7. Stabilní trh. Trh s diamanty je známý pro svou stabilitu a odolnost vůči ekonomickým výkyvům. Diamanty zůstávají žádaným zbožím i v dobách finanční nestability.
 8. Individuální výběr. Naleznete jej v různých tvarech, velikostech, barvách a čistotách. Vyberete si takový, který splňuje vaše individuální preference a rozpočet.
 9. Rodinné dědictví. Diamantové art deco šperky často zůstávají v rodině a předávají se z generace na generaci. Jsou zdrojem dědictví spojeného s historií a emocionální hodnotou.
 10. Symbol luxusu a úspěchu. Diamanty jsou často vnímány jako symboly luxusu, úspěchu a společenského postavení.
 11. Aktuální nabídka
aukce-minci

„Je lepší mít staré použité diamanty než žádné.“ — Mark Twain

aukce

Proč starožitnosti koupit právě u nás?

 • Protože milujeme to, co děláme.
 • Naší lásce ke starožitnostem se věnujme přes 30 let.
 • Díky bohatým zkušenostem víme, jak konkrétní věc ocenit s důrazem na její historickou a uměleckou hodnotu.
 • Pro prodávající v aukci se snažíme získat tu nejvyšší cenu, pro kupující pak výhodnou a unikátní investici. Win-win řešení pro obě strany.
 • Máme kamenné pobočky v Brně a v Praze. Přijďte se podívat osobně. Rádi vám poradíme. Vaše investice může být moudrá a hodnotná.
Aktuální nabídka

Kontaktní údaje

Můžete navštívit naše prodejny v Brně a Praze nebo nás kontaktovat přes e-mail nebo telefonicky. Moc rádi vám s čímkoli pomůžeme.

Brno

Praha

ikona poloha

Veselá 39 (roh s ulicí Českou naproti hotelu Avion), Brno 602 00.

ikona čas
 • Pondělí – Čtvrtek: 10:00 - 12:00 – 13:00 – 18:30
 • Pátek: 10:00 - 12:00 – 13:00 – 17:00 (dle domluvy i déle)
 • Sobota – Neděle: Zavřeno

Reference


Graciano

Stáhněte si náš ebook, který vám prozradí, jak na aukce

CookiesGDPR

Copyright 2023

All Rights Reserved