Výprodej šperků
12925

Zlatá sada šperků s fialovým kamenem - ametyst

45 000 Kč
Prodáno
Zlatá sada o ryzosti 585/1000, punc labuť, celková váha 46,69 g.
Prsten - váha 13,53 g, velikost 57, v nejširším bodě 18 mm, průměr kamene - 14 mm, kámen je lehce poškozen užíváním;
Náušnice - váha 21,04 g, výška 20 mm, průměr kamene 14 mm, zapínání - klapka;
Přívěs - váha 12,12 g, výška i s očkem 32 mm, šířka 22 mm, průměr kamene - 17 mm.
Kámen je syntetický. 

Vstupte do naší galerie v Brně nebo v Praze

Patříme k největším prodejním galeriím obrazů, šperků, starožitností, uměleckých předmětů a současného umění v centru Brna a Prahy. Také pravidelně pořádáme aukce, pomocí kterých vám můžeme pomoct prodat cennosti za maximální částky.
dnes otevřeno Zavřeno
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno Zavřeno
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519

Naši zákazníci o nás napsali

Jana Machová
Jana Machovápřed 5 měsíci
Vše proběhlo v pořádku, určitě jsem v galerii nebyla naposled. Paní na prodejně mají ode mě 5 hvězdiček.
Adela Grolbertova
Adela Grolbertovapřed 10 měsíci
Perfektní přístup milý a ochotný personál včetně pana šéfa. Prodávala jsem zlaté šperky a hodiny. Předchozí nabídka od jiného výkupu mi nacenili třetinově.
lenka havlova
lenka havlovapřed rokem
Mohu jen doporučit, velmi vstřícný a ochotný lidičky od pana majitele po paní za pultem.. Zakoupila jsem si zde šperk zrovna tento týden a jsem velmi spokojená.Ráda přijdu zase.Jestě jednou moc děkuji a ať se nadále daří.
Barbora Kudlič
Barbora Kudličpřed 2 lety
Nádherná a osobitá aukční galerie, odkud se vám ani nechce odejít. Velmi příjemná komunikace. Náhodou byl přítomen taky pan majitel, který všechno vysvětlil a ještě jsme si hezky popovídali o stávajícím umění. No radost :)
Lukáš Drobný
Lukáš Drobnýpřed 2 lety
Moc hezká aukční galerie v Praze, kterou stojí za to navštívit. Personál byl moc milý a ochotně mi pomohl. Doporučuji.
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio