Graciano

Aktuální nabídka starožitných obrazů

Naše aktuální nabídka starožitných obrazů vám přináší jedinečnou příležitost vlastnit díla mistrů minulých epoch. Každý z obrazů s sebou nese příběh a kus historie. Mít něco krásného, na co se můžete koukat, je rozhodně naplňující. Zároveň představuje investiční záležitost, která není pouze způsobem uložení kapitálu. Je také prostředkem uchování, nebo dokonce zvýšení jejich hodnoty. Z naší aktuální nabídky starožitných obrazů si snadno vyberete a zakoupíte. Vše můžete důkladně prozkoumat. Na rozdíl od aukce vám přímý nákup dává dostatek času na zvážení.

Aktuální nabídka

9 důvodů ke koupi starožitných obrazů

 1. Hodnota, která časem narůstá. Čím starší, tím lepší. Podobně jako víno. Historické a vzácné předměty se pro budoucí generace stávají cennými klenoty.
 2. Diverzifikace portfolia. Starožitné obrazy přináší efektivní způsob diverzifikace vašeho investičního portfolia. Pomáhají snížit riziko spojené s tradičními investicemi, jako jsou akcie a dluhopisy.
 3. Stabilita a odolnost vůči kolísání trhu. Trh se starožitnostmi je známý pro svou stabilitu a odolnost vůči ekonomickým výkyvům. Mnoho sběratelů a investorů k nim obrací svou pozornost právě v době finanční nejistoty.
 4. Historický význam. Ve spojení s historickými událostmi, uměleckými obdobími a kulturními epochami nabývají na ceně.
 5. Sběratelská hodnota. Některé obrazy dávných mistrů mohou mít významnou sběratelskou hodnotu. Unikátní a vzácná díla sběratelé cíleně hledají. To může zvýšit jejich hodnotu.
 6. Estetická krása a dekorativní funkce. Pověsit si na zeď krásný obraz. Existuje něco lepšího?
 7. Rodinné dědictví. Předat historický kousek z generace na generaci vytváří rodinný klenot, který se svým stářím roste na ceně.
 8. Zábava a učení. Zkoumání a učení se o starožitnostech a umění je zábavné a vzrušující. Znalost v této oblasti vám dává navrch.
 9. Unikátnost. Starožitné obrazy nepochází ze sériové výroby, což z nich činí jedinečné a odlišné od masově vyráběných obrazů.
aktualani-nabidka-stare-obrazy

„Lidé, jimž se líbí mé obrazy, neplatí za ně tolik, jako ti, kteří chtějí, aby se líbili jejich hostům.“ — Pablo Picasso

aktualni-nabidka-stare-obrazy

Proč starožitné obrazy koupit právě u nás?

 • Protože milujeme to, co děláme.
 • Naší lásce ke starožitnostem se věnujme přes 30 let.
 • Díky bohatým zkušenostem víme, jak konkrétní věc ocenit s důrazem na její historickou a uměleckou hodnotu.
 • Pro prodávající v aukci se snažíme získat tu nejvyšší cenu, pro kupující pak výhodnou a unikátní investici. Win-win řešení pro obě strany.
 • Máme kamenné pobočky v Brně a v Praze. Přijďte se podívat osobně. Rádi vám poradíme. Vaše investice může být moudrá a hodnotná.

Kontaktní údaje

Můžete navštívit naše prodejny v Brně a Praze nebo nás kontaktovat přes e-mail nebo telefonicky. Moc rádi vám s čímkoli pomůžeme.

Brno

Praha

ikona poloha

Veselá 39 (roh s ulicí Českou naproti hotelu Avion), Brno 602 00.

ikona čas
 • Pondělí – Čtvrtek: 10:00 - 12:00 – 13:00 – 18:30
 • Pátek: 10:00 - 12:00 – 13:00 – 17:00 (dle domluvy i déle)
 • Sobota – Neděle: Zavřeno

Reference


Graciano

Stáhněte si náš ebook, který vám prozradí, jak na aukce

CookiesGDPR

Copyright 2023

All Rights Reserved